Hemen Teslim
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Elektrikli Radyatör

İnsanların çoğu evlerinde elektrik veya doğal gaz ile ısınma seçeneklerini tercih etmektedir. Bunları seçerken maliyet, evin konumu, kaynak ve oda büyüklükleri son derece önem taşır. Günümüzde enerji fiyatlarının artması ile insanlar daha az maliyetli ve daha az enerji kullanılarak ısınma yollarınıda da araştırmaktadırlar. Doğal gaz ile ısınmanın da ciddi anlamda cep yakması neticesinde kişiler klima veya soba ile ısınmaya başlamaktadır. Öte yandan karbon ayak izinin doğaya zarar vermesi, sanayideki hammadde fiyatlarının katlanarak artması ve daha birçok sebep ısınma yöntemlerinin de farklılaşmasına sebep olmaktadır.

Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren ısınma yöntemlerinden birisi de radyatörler ile ısınmadır. Bu yöntem ile doğal gaz veya kömür kullanılsa da artık elektrikli radyatör de bulmak mümkün hale gelmiştir. Elektrikli radyatörler yalnızca elektrik enerjisini kullanır ve bu enerjiyi ısı enerjisine çevirir. Bir nevi elektrikli ısıtıcı olarak da bilinirler. Çalışma prensipleri son derece kolaydır. Elektrikli ısıtmanın en uygun seçenek olduğu alanlarda elektrikli Carisa radyatör modelleri , geleneksel elektrikli radyatörlerin sert ısısından uzak homojen bir yayılım yeteneğiyle size alışık olduğunuz radyatör konforunu, Carisa ‘nın tavizsiz estetik vizyonuyla sunar.

Elektrikli radyatör, havayı direk olarak ısıtan bir sisteme sahiptir. Bu cihazlar duvara monte edilebileceği gibi farklı modelleride bulunmaktadır. Her renk ve ebatta elektrikli radyatör bulabilirsiniz. İstediğiniz sıcaklığa ayarlayabilir ve odanızın bu sıcaklığa ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca kazan ve borularda yaşanan ısı kaybına engel olarak daha verimli bir ısınma sağlar. Eski tip radyatörlerde yaşanan borulardaki ısı kaybı bu sayede giderilmiş olmaktadır. Elektrikli radyatörler ile enerji verimli ısıtma çözümlerine geçin çevreyi korurken bütçeden tasarruf edin.

Ev ve iş yerlerinizde kolaylıkla ısınmanın yolunu arıyorsanız elektrikli radyatör tam size göre. Oldukça cazip bir kullanıma sahip elektrikli radyatör ile maliyetlerin düşürülmesi, faturaların ucuzlatılması ve karbon ayak izinin azaltılması sağlanacaktır. Küresel ısınmayı da büyük ölçüde engelleyen elektrikli radyatör ile sizler de cebinizi koruduğunuz gibi doğayı da koruyabilirsiniz.

Elektrikli radyatörler farklı tasarımlarda üretilerek müşterilere en uygun formda satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz gibi dekorasyona uyumlu bir radyatör seçerek evinizin kombinasyonuna uygun bir eşya edinmiş olabilirsiniz. Hem uygun fiyatla ısınmak hem de kolay bir kullanım deneyimi yaşamak isterseniz muhakkak elektrikli radyatör almanızı öneririz. Elektrikli radyatör fiyatlarını ve modellerini sitemizden inceleyebilir konusunda uzman arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Sıvı Dolumsuz Elektrikli Radyatörler

Sıvı dolumsuz radyatörler ısıtma sistemlerinde herhangi bir sıvı kullanılmadığı için bu şekilde adlandırılmıştır. Elektrikli ısı kaynakları üzerindeki ısıyı alüminyum malzemeden oluşan radyatör panellerine iletmektedir. Alüminyumun çeliğe göre 5 kat daha yüksek ısı iletkenliği sayesinde, elektrikle üretilen ısı enerjisi radyatör yüzeyine hızlıca taşınıp muhafaza edilmektedir. Yüksek ısıya çıkan radyatör panelleri arasından ortam havası doğal konveksiyon ile dönerken odanızı ısıtırken, diğer yandan yüzeyinde oluşturduğu sıcak alanlar ile sizlere ısıtma konforu sağlamaktadır. Isıtma kaynağı ve sistemi farklı olsa da sizlere verdiği hissiyat geleneksel sulu sistem radyatörlerden farksızdır. Üstelik teknolojik altyapısı ile elektrikli radyatörünüzü uzaktan kumanda ile yönetebilirsiniz.

 

Sıvı Dolumlu Elektrikli radyatörler

Sulu sistem ile çalışan radyatörlerimizin elektrikli radyatöre dönüştürülebildiği pratik bir yöntemdir. Elektrik kiti dediğimiz ısıtıcılar, içerisi ısı iletkenliği yüksek sıvı ile doldurulmuş radyatörlere takılarak kapalı devre çalıştırılır. Elektrik kitlerinin on/off (aç/kapa) , dijital kontrollü ve termostatlı gibi farklı seçenekleri bulunmaktadır. Radyatör modeli ve ölçüsünün bu tip elektrik kitleri ile dönüştürülmesinde önemli bir önemi vardır. Evinizdeki bir radyatörü elektrikli radyatöre dönüştürmek istiyorsanız satış ekibimize danışmayı unutmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR