₺8.912,17 KDV Dahil
₺12.731,68 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺5.737,57 KDV Dahil
₺8.196,54 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺7.164,69 KDV Dahil
₺10.235,27 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺8.591,80 KDV Dahil
₺12.274,01 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺9.931,54 KDV Dahil
₺14.187,92 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺11.373,22 KDV Dahil
₺16.247,46 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺12.800,33 KDV Dahil
₺18.286,19 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Elektrikli Radyatörler

Modern dünyaya uyum sağlayan sadece telefonlarımız değil aynı zamanda bulunduğumuz ortamı ısıtan radyatörlerimizde olmalı fikriyle atılan adımlarda artık ısıtıcınızın kontrolü sizin elinizde.
Smart radyatörünüzü wifi’ye bağlayıp istediğiniz zaman istediğiniz yerden elektrikli akıllı radyatörlerinizi yöneterek mekanlarınızın ısısını dilediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Elektrikli ısıtmanın en uygun seçenek olduğu alanlarda elektrikli Carisa modelleri , geleneksel elektrikli radyatörlerin sert ısısından uzak homojen bir yayılım yeteneğiyle size alışık olduğunuz radyatör konforunu, Carisa ‘nın tavizsiz estetik vizyonuyla sunar.
Elektrikli Modellerimiz Carisa’nın teknolojik ve estetik imzasını taşıyan, ısı verimi yüksek , zarif ve kullanıcı dostu, standart uzaktan kumandalı ve wi-fi etkileşimli smart elektrikli radyatör seçenekleriyle sizin yaşam alanlarınıza uyum sağlamak üzere üretilmektedir.

 

Dry (Kuru) elektrikli radyatörler

Dry (Kuru) elektrikli radyatörler ısıtma sistemlerinde herhangi bir sıvı kullanılmadığı için bu şekilde adlandırılmıştır. Elektrikli ısı kaynakları üzerindeki ısıyı alüminyum malzemeden oluşan radyatör panellerine iletmektedir. Alüminyumun çeliğe göre 5 kat daha yüksek ısı iletkenliği sayesinde, elektrikle üretilen ısı enerjisi radyatör yüzeyine hızlıca taşınıp muhafaza edilmektedir. Yüksek ısıya çıkan radyatör panelleri arasından ortam havası doğal konveksiyon ile dönerken odanızı ısıtırken, diğer yandan yüzeyinde oluşturduğu sıcak alanlar ile sizlere ısıtma konforu sağlamaktadır. Isıtma kaynağı ve sistemi farklı olsa da sizlere verdiği hissiyat geleneksel sulu sistem radyatörlerden farksızdır. Üstelik teknolojik altyapısı ile radyatörünüzü uzaktan kumanda ya da cep telefonu uygulamasıyla yönetebileceğiniz ekstra seçenekler sunmaktadır.

 

Sıvı Dolumlu Elektrikli radyatörler

Sulu sistem ile çalışan radyatörlerimizin elektrikli radyatöre dönüştürülebildiği pratik bir yöntemdir. Elektrik kiti dediğimiz ısıtıcılar, içerisi ısı iletkenliği yüksek sıvı ile doldurulmuş radyatörlere takılarak kapalı devre çalıştırılır. Elektrik kitlerinin on/off (aç/kapa) , dijital kontrollü ve termostatlı gibi farklı seçenekleri bulunmaktadır. Radyatör modeli ve ölçüsünün bu tip elektrik kitleri ile dönüştürülmesinde önemli bir önemi vardır. Evinizdeki bir radyatörü elektrikli radyatöre dönüştürmek istiyorsanız satış ekibimize danışmayı unutmayınız.