HAKKIMIZDA


Carisa özellikle ısıtma ve aydınlatmada yenilikçiliği ve tasarımı benimsemiş bir markadır. Carisa, Radiart’ın konut ısıtma sistemlerinde 50 yıllık deneyime sahip yenilikçi ve kendini kanıtlamış ekibi sayesinde kurulmuştur.

Carisa’nın ısıtma üniteleri, havlupanları, radyatörleri ve dekoratif aksesuarları, mühendislik ve tasarım ekibinin moda trendleri ve teknolojiyi, tüketiciyle paylaşma hedefi doğrultusunda ortaya çıkmış ürünlerdir. Bugün Carisa sayesinde ısıtma her zamankinden daha zarif hatta daha kullanışlı hale geldi.

Carisa Radyatörleri dünya genelince çok farklı mimari yapılarda kullanılmakta. Uluslararası ölçekte çok geniş bir mimar ağıyla çalışan Carisa, sadık mimari işbirliktelikleri geliştirerek pek çok büyük projede yer aldı. Carisa üç farklı malzemede; çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik olarak geniş bir radyatör ve aksesuar çeşitliliği barındıran, tüm ürünleri bir arada sunan bu hizmeti sunmaktan gurur duyar. Şimdi internet alanında da hizmet vermek için adım atan Carisa, farklı modeller, ebatlar ve renklere sahip ürünleri ile size sonsuz çözümler sunacak !
 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR