Alüminyum Radyatör Modelleri
₺11.400,99 KDV Dahil
₺14.251,24 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Alüminyum Radyatör Modelleri
₺11.631,32 KDV Dahil
₺14.539,15 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Alüminyum Radyatör Modelleri
₺12.584,32 KDV Dahil
₺15.730,40 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Alüminyum Radyatör Modelleri
₺20.996,12 KDV Dahil
₺26.245,15 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Alüminyum Radyatör Modelleri
₺26.503,85 KDV Dahil
₺33.129,81 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
₺9.888,87 KDV Dahil
₺16.481,45 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Hemen Teslim
₺19.527,39 KDV Dahil
₺32.545,66 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo

Antrasit Renk RadyatörEski nesil kalorifer peteklerinin yerini günümüzde birbirinden farklı radyatörler almış durumda. İç mekâna uyum sağlayan radyatörler işlevsel ve görünüm özellikleriyle pek çok kullanıcı tarafından ilgi görüyor. Farklı özelliklere sahip olan radyatör çeşitlerinden biri de antrasit renk radyatörler olarak karşımıza çıkıyor. Antrasit renk radyatörlerimizin ham maddesi alüminyum olduğu için pek çok olumlu özelliklere sahiptir. Korozyona karşı(alüminyum paslanma) karşı oldukça dirençlidir. Alüminyum hammaddesinden üretilen antrasit renk radyatörlerin de bu nokta kullanıcıya büyük bir fayda sağladığı kaçınılmazdır. Antrasit renginde üretilen bu radyatörler ayrıca her iç mekanda kullanılabilecek bir dekoratif ürünüdür. Farklı boyut ve modellerde tasarlanan antrasit renk radyatörleri iç mekanınıza göre seçebilirsiniz. Sunduğu estetik görünümün de enerji verimliliğinin yanı sıra her bütçeye uygun fiyatıyla da kullanıcılar için oldukça ideal bir ısıtma ürünüdür.

Antrasit Renk Radyatörlerin ÖzellikleriEsnek ve hafif bir metalden üretilen antrasit renk radyatörler kurulumu oldukça kolay olan bir radyatör çeşitlerindendir. Korozyona karşı dirençli, ısı verimli, hafif ve dekoratiftir. Bu nedenle de evinize ekstra şıklık ve estetik bir görüntü katar. Çevre dostu olarak üretilen bu radyatörler sağlamış olduğu enerji tasarrufuyla da ön plana çıkıyor. Isıyı kısa sürede eşit bir şekilde dağıtan ürün kış aylarının favorisi olmaya hazır. Alüminyumdan üretildiği için pek çok uzmandan da tam not almayı başarıyor. Zira ısıyı en ileten hammadde alüminyum olduğu için radyatörlerde kullanımı da oldukça yaygındır. Kullanım alanına göre boyutları farklılık gösterdikleri için kolayca seçim yapma fırsatını da sunuyor. Kullanım amacını en iyi şekilde karşılayan bu ürünü ihtiyaç duyduğunuz her iç mekanda tercih edebilirsiniz. Minimum düzeyde enerji ve su kullanımıyla bütçe dostu bir ürün olduğunu da unutmamak gerekiyor. Isı iletkenliği de yüksek olduğu için kısa her mevsimde ihtiyacınız olan sıcak su her zaman kullanımınıza hazır hale geliyor. Rengiyle ve görünümüyle dikkat çeken antrasit renk radyatörleri kullanım alanınıza ve zevkinize göre seçebilirsiniz.


Antrasit Renk Radyatörlerin Kullanım AvantajlarıGünümüzde alüminyum hammaddeden üretilen antrasit renk radyatörlere büyük bir ilgi vardır. Sağlamış olduğu konfor, görünüm ve işlevsel özellikleri kullanıcılara büyük avantaj sunmaktadır. Rengi sayesinde de her iç mekana uyum sağlayabileceği için kullanım kolaylığı sunması öne çıkan avantajlarından biridir. Ayrıca işlevsel özellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlaması en önemli avantajlarından biridir. Antrasit renk radyatörleri ev veya iş yerinizdeki her odada kullanabilirsiniz. Neredeyse her duvar rengine uyum sağlayan bu ürün oldukça ergonomik ve şık bir görünüm sunacaktır. Sağlamış olduğu bir diğer avantajı ise evinizde herhangi bir tadilat ve bakım zamanlarında kolayca söküp geri takabilmenizdir. Hafif yapısı ve kolay kurulumu her zaman kullanım avantajı sağlayan bir özelliğidir. Tüm özellikleriyle antrasit renk radyatörlerin fiyatları ve farklı modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR